• Українська
  • Русский

Клейкі стрічки з логотипом

 

Нам довіряють свою репутацію провідні підприємства України!

Всі етапи виробництва клейкої стрічки з логотипом ми виконуємо самостійно на найсучаснішому європейському обладнанні !!!

Компанія Укрпак Холдинг, розробить для Вас друкований макет, який буде відповідати всім Вашим вимогам і побажанням, виробить друковане кліше і виготовить клейку стрічку з логотипом в термін до 6 днів від моменту узгодження Вами макету. В якості сировини для друку логотипу, наша Компанія використовує спеціальні матеріали, друк на яких відповідає найвищим якісним параметрам. Головним завданням нашої Компанії в постачанні клейких стрічок, на яких розміщена Ваша корпоративна інформація, полягає в тому, щоб забезпечити їх найвищу якість, піклуючись про Вашу репутацію.

Ми здійснюемо високоякісний друк на таких матеріалах, як – Скотч пакувальний, Малярна Стрічка, Армована Стрічка !!!

 

9 причин для використання Клейкої Стрічки з Логотипом УКРПАК ХОЛДИНГ:

1)  Використовуючи Клейку Стрічку з друком корпоративного логотипу, Ви засвідчуєте про турботу про свій Товар та Бренд. Клейка стрічка з логотипом забезпечує захист від крадіжки товару, так як відтворити аналог неможливо.

2)  Наша Компанія може виготовити клейку стрічку з логотипом практично будь-якої ширини в діапазоні від 12мм до 150мм, що робить її придатною для будь-якої сфери застосування.

3) Наша Компанія виконає будь-які замовлення по друку логотипу з кількістю кольорів до 3-х. Ми створюємо макети, готуємо друковані кліше, і виготовляємо клейку стрічку з логотипом самостійно!

4) Ви можете обрати найбільш відповідний матеріал для друку логотипу, такі як – Поліпропіленова Клейка Стрічка, Малярна Стрічка й Армована Стрічка. Усі ці матеріали чудово підходять для нанесення якісного друку.

5)  В колективі нашої Компанії працюють висококваліфіковані фахівці з додрукарської підготовки, які максимально швидко і професійно проведуть необхідні роботи з підготовки Вашого макету до друку.

6)  Ми володіємо колосальною за обсягом колекцією зразків наших робіт, з якими Ви можете ознайомитися для формування власної думки щодо якості виконаних робіт.

7)  Від Вашого першого контакту з нашою Компанією до кінцевої поставки продукту пройде не більше 6-ти робочих днів. Це дуже швидко!

8)  Ми з радістю прорахуємо Вам вартість замовлення від 2-х ящиків.

9)  Ми надамо Вам послуги з підготовки друкованого макету БЕЗКОШТОВНО і його підтвердження в той же день, для якнайшвидшого виконання Вашого замовлення.

 

 

Особливості Клейкої Стрічки з логотипом Компанії Укрпак Холдинг:

  • Спеціальний матеріал основи для друку з високою адгезією
  • Висока міцність на розрив
  • Стійкість до низьких і високих температур
  • Висока якість нанесення друку
  • Яскраві кольори друку

 

Ми піклуємося про Ваш час, заповніть онлайнформу прямо зараз і Ви отримаєте індивідуальну пропозицію протягом 1 години!

Ім'я*

Назва компанії*

Телефон*

E-mail*

Кількість кольорів друку*
До 3-х кольорів, не враховуючи колір основи
Ширина стрічки*

Колір основи*

Кількість рулонів стрічки*
Макет (логотип)*
Огляд


 

+38 (050) 357-28-00 Дмитро

 

 

Технічні Параметри:

 Матеріал основи: Високоякісна поліпропіленова плівка 23мкм / 28мкм / 32мкм

Клейовий склад: акриловий клей / синтетичний каучук / сольвент

Загальна товщина: 40 мкм / 45мкм / 50мкм

Адгезія до металу: 4,5 N / 25мм

Елонгація до розриву: 140%

Діапазон температурної стійкості:  -40°C / 60°C

© Авторське право