• Українська
  • Русский

Скотч пакувальний Укрпак Холдинг

КЛЕЙКІ СТРІЧКИ ПАКУВАЛЬНІ
ПРОЗОРІ, КОРИЧНЕВІ

Пакування гофротари
– Пакування важкого вантажу
– Захист від пошкоджень

Найпопулярнішим пакувальним матеріалом на сьогоднішній день є пакувальний скотч. Обираючи пакувальну клейку стрічку, слід відштовхуватися від її характеристик і властивостей.

Якщо Ви не впевнені у підборі метражу, ширини, товщини і забарвлення – фахівці Компанії УКРПАК ХОЛДИНГ проконсультують Вас і допоможуть зорієнтуватися в асортименті. Звернувшись до нас, Ви отримуєте надійного і вірного бізнеспартнера в Україні.

Пакувальні клейкі стрічки Укрпак Холдинг – це:

  • Відповідність всім заявленим характеристикам.
  • Висока клейкість і міцність на розрив.
  • Виконання робіт при несприятливих умовах.
  • Гарантія якості та надійність пакування.
  • Широка кольорова гамма.

Клейкі стрічки пакувальні шириною 45мм, 48 мм і 72 мм – є стандартними і найбільш часто застосовуються для заклеювання коробів з гофрокартону.

Пакувальні клейкі стрічки Компанії Укрпак Холдинг мають стабільно високу якість, широку кольорову гаму і рекомендовані для професійного застосування в виробничих умовах.

Діаметр гілзи 76 мм, що відповідає вимогам стандартних ручних пристроїв для пакуваннядиспенсерів.
На великих виробництвах доцільно застосування пакувальних машин для заклеювання гофрокоробів. Для таких клієнтів, ми пропонуємо клейкі стрічки Укрпак Холдинг, призначені для роботи на автоматичних пакувальних лініях. Стрічки мають довжину намотки 990м і забезпечують надійність пакування Вашої продукції.


Рекомендації щодо застосування пакувальних клейких стрічок:

38 мкм/39 мкм/40 мкмстрічки призначені для побутового застосування, або для заклеювання гофрокоробів з продукцією вагою не більше 2-4 кг

43 мкмстрічки мають достатню міцність і клейкістю для пакування вантажів вагою до 4-7 кг, які в подальшому будуть зберігатися при позитивній температурі та невисокій вологості.

45 мкм стрічки мають достатню адгезію для пакування вантажів середньої тяжкості до 7 – 11 кг. Підходять для пакування продукції з наступним зберіганням на холодних складах.

50 мкмвикористовуються для пакування продуктів, що зберігаються в морозильних камерах (морозиво, напівфабрикати). Рекомендовані для пакування коробів вагою до 15-25 кг, а також для вантажів, що транспортуються на далекі відстані.

60 мкмвикористовуються при виконанні особливо складних завдань, пакування дуже важких вантажів, при використанні в приміщеннях з високим рівнем запиленості.

Відмінна клейкість адгезиву забезпечує надійну фіксацію відразу ж після нанесення. Можна використовувати з усіма стандартними ручними і автоматичними диспенсерами. Рекомендується наносити при кімнатній температурі на чисту поверхню, щільно притискаючи до поверхні.

Технічні Параметри:

Матеріал основи: Високоякісна поліпропіленова плівка
23мкм / 25мкм / 28мкм/ 32мкм

Клейовий склад: Акриловий клей (Синтетичний каучук, Сольвент)

Загальна товщина: 38мкм / 39мкм / 40мкм / 43мкм / 45мкм / 50мкм / 60мкм

Адгезія до металу, N/25мм: 5,25 / 5,65 / 6,05 / 6,34 / 6,48 / 6,98 / 7,48

Елонгація до розриву: 150-185 %

Діапазон температурної стійкості: -15°C/+45 °C

© Авторське право