• Українська
  • Русский

Клейові композиції

Акриловий клейовий шар – це клейова композиція, до складу якої входить акриловий мономер у водній емульсії з домішками. Вода, яка міститься у клейовий емульсії, піддається випаровуванню і відводиться з тією ж технологією, що і при приготуванні клейових композицій на базі розчинників, але при цьому немає необхідності видалення газів і монтажу обладнання по регенерації. Дана технологія дозволяє виробляти екологічно безпечні клейкі стрічки (тому що в виробничому процесі не використовують хімічні розчинники) з високими фізико-хімічними властивостями, аналогічними клеям на базі розчинника, але при цьому вони мають більш високу адгезію впродовж тривалого часу і практично не схильні до процесу окислення.

ХОТ-МЕЛЬТ (Hot-melt) – це клейова композиція, яка виробляється, переважно, з натуральних і синтетичних смол, синтетичного термопластичного каучуку з органічними і неорганічними добавками. При виробництві клейової композиції HOT MELT всі компоненти спочатку розплавляються при високих температурах, а отриманий розплав потім гомогенізується. Після розплаву компонентів отримана клейова маса рівномірно наноситься на ту чи іншу основу. Клейові композиції HOT MELT Компанії Укрпак Холдинг мають відмінну адгезію і оптимальні для використання в різних сферах. При виробництві клейових композицій HOT MELT не використовуються ніякі розчинники.

Сольвент (Solvent) – це клейова композиція, до складу якої входять різні хімічні компоненти. В силу того, що в основному ці компоненти є твердими, їх попередньо розчиняють у відповідних розчинниках. В клеях, які використовує наша компанія, в основному використовуються синтетичні смоли і еластомери, органічні і неорганічні добавки, розчинені в аліфатичних сполуках (ізомери гексану). У клейової композиції Сольвент всі вхідні компоненти з’єднуються один з одним, за допомогою процесу “зшивання” полімерів. На основу клейких стрічок наноситься готова клейова композиція Сольвент, після чого стрічка послідовно обробляється в високотемпературних камерах з примусовим повітрообміном. Розчинники поступово випаровується, а пари відводяться в спеціальне регенераційні обладнання. Технологія виробництва клейових композицій Сольвент відповідає високим міжнародним екологічним нормам.

© Авторське право