• Українська
  • Русский

Виробництво

Компанія “УКРПАК ХОЛДИНГ” – виробниче підприємство повного циклу. Новітнє, надточне обладнання забезпечує безперервний виробничий процес, під керуванням інтегрованого програмного комплексу. Даний програмний продукт застосовується провідними виробниками галузі в Італії, Франції та Німеччині. Параметри продукції, яку виробляє наша Компанія, є унікальними для Клієнтів в Україні. Ми реалізували безліч проектів з виробництва та постачання нашим Клієнтам продукції, вимоги до якої на території України висувалися вперше.

Продукція Компанії “УКРПАК ХОЛДИНГ” виробляється виключно відповідно до Технічних Умов, зареєстрованих відповідно до законодавства України так і згідно з унікальними вимогами наших Клієнтів.

Компанія виробляє весь перелік зазначеної на сайті продукції на власних виробничих потужностях і несе повну відповідальність за якість продукції, що поставляється.

Головним чинником розвитку нашої Компанії є прагнення до надання досконалого продукту і сервісу. Компанія на постійній основі інвестує кошти в новітнє виробниче обладнання, в розробку нових рішень для клієнтів, в розвиток професійних якостей співробітників, тим самим рухаючись до досягнення нових амбітних цілей.

Діяльність Компанії націлена на максимальний рівень задоволення вимог Клієнтів до продукції. Кожне замовлення на виробництво створюється співробітником відділу збуту виключно після детального вивчення побажань і вимог Клієнта. У своєму прагненні надати найвищий рівень сервісу, ми надаємо можливість нашим Клієнтам обирати параметри продукції, що замовляється, а саме:

Компанія УКРПАК ХОЛДИНГ володіє унікальним досвідом у виробництві клейких стрічок під торговими марками наших Клієнтів, відповідно до індивідуальних вимог на продукцію, що поставляється. Наша Компанія має можливість реалізувати найскладніші проекти ВТМ (PRIVATE LABEL). Клієнти мають можливість визначати такі параметри продукції:

1. Друк будь-якого Логотипу на картонній гільзі
2. Друк бокової самоклеючої прямокутної етикетки (повнокольорова)
3. Друк бокової самоклеючої термоетикетки (чорно-біла)
4. Кругла покриваюча повнокольорова етикетка

Наша Компанія надає послуги з розробки дизайну, макетів, упаковки і т.д. Компанія пропонує індивідуальні варіанти упаковки продукції на вибір клієнта, а саме:

– Пакування роликів в термозбіжну плівку (індивідуальна або групова)
– Термоетикетка на ящик відповідно до стандартів Клієнта

Компанія здійснює флексографічний друк на пакувальному скотчі, малярній стрічці, армованій стрічці за допомогою новітнього італійського обладнання.

Компанія “УКРПАК ХОЛДИНГ” приділяє особливу увагу контролю якості продукції, що виробляється, створивши систему моніторингу всього виробничого процесу з метою недопущення поставки Клієнту продукції, яка не відповідає високим якісним параметрам.

© Авторське право